Mudobet İkametgah İstiyor mu?

mudobet

Mudobet ikametgah istiyor mu? Mudobet sitesinin genel kullanım koşullarının okumalısınız. Genel kullanım koşullarında ihtiyaç duyulması halinde, belge talep etme hakkının sitede yani müşteri hizmetlerinde ya da şirkette bulunduğu görülebilmektedir. İhtiyaç duyulması halinde, belirli gerekçelerin ortaya çıkması durumunda, istenmesi muhtemel belge seçenekleri bulunmaktadır.

mudobet

Bu belge seçeneklerinden bir tanesinin de, ikametgah belgesi olduğu görülecektir. Elbette belirli gerekçeler ortaya çıktıktan sonra ve ihtiyaç duyulması halinde talep edilen belge seçeneklerinden bir tanesini meydana getirmektedir. Şartlar oluşmadan her kullanıcıdan mutlaka ve mutlaka ikametgah belgesinin istenmesi gibi bir uygulama bulunmamaktadır.

Mudobet Neden İkametgah İsteyebilir?

Mudobet ikametgah istiyor mu? Sorusunun karşılığında gerekçeler ön plana çıkmaktadır. Mudobet neden ikametgah isteyebilir? Sitenin genel çalışma prensiplerine bakıldığında, tek bir hesap üzerinden işlem yapılmasının devrede olduğu görülmektedir. Diğer kullanıcı haklarının korunması, haksız kazanç elde edilmesinin önüne geçilmesi gibi gerekçelere istinaden, herkes sadece bir tane hesap açmalıdır. Birden fazla hesap açılması engellenmeye çalışılacaktır.

İsim ve soy isim üzerinden tek bir hesap açılmalıdır. İp adresleri üzerinden tek bir hesap açılmalıdır. Açık adresi yani ikametgah adresi üzerinden tek bir hesap açılmalıdır. Cep telefonu, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgilerinin üzerinden tek bir hesap açılmalıdır. Şeffaf bir şekilde, adil bir şekilde mudobet sitesi ve sitenin tüm hizmetleri kullanılmalıdır.

Birden fazla hesap açıldığı gibi şüpheli bir durum ortaya çıktığında, mudobet sitesinin tek bir hesap anlayışını ispatlamak amacıyla belge talep etme hakkı bulunmaktadır. Bu durumda talep edilmesi muhtemel belgelerden bir tanesini de, ikametgah belgesi meydana getirmektedir. Bahsedildiği gibi bu belgenin talep edilebilmesi için birden fazla hesap açıldığına dair şüpheli bir durumun ortaya çıkması gerekecektir. Bu durumda müşteri hizmetleri sizler ile irtibata geçer.

Mudobet Nasıl İkametgah Belgesi İster?

Mudobet ikametgah istiyor mu? Yukarıda belirtilen şartlar oluşmuş ise, belge talep etme hakkını site kullanabilir. Peki bu durumda mudobet nasıl ikametgah belgesi ister? Sizlere müşteri hizmetleri tarafından bir bildirim gönderilecektir. Bir elektronik posta gönderilecektir.

Gerekçe sıralanacaktır. Gerekçeler arasında birden fazla hesap açılması konusunda şüpheli durum bulunduğu gibi bir ifade yer alabilir. Tarafınıza gönderilen bildirimde, sizden ikametgah belgesi talep edilebilir. Size belirli bir süre verilecektir. Bu süre içerisinde ikametgah belgesini hazırlayıp, müşteri hizmetlerine göndermeniz gerekmektedir.

Mudobet İkametgah Belgesi Nasıl Gönderilir?

Mudobet ikametgah belgesi nasıl gönderilir? Burada dijital ortam yani elektronik posta geçerli durumda bulunmaktadır. Bir ikametgah belgesini elde edip, posta ya da kurye veya kargo şirketleri aracılığı ile şirketin adresine göndermeniz şeklinde bir uygulama yoktur. Bu tip bir hizmeti kullanmayacaksınız.

Elde etmiş olduğunuz belgeyi posta aracılığı ile şirkete göndermeyeceksiniz. Peki, ne yapacaksınız? Önce belgeyi temin edeceksiniz, belgeyi temin ettikten sonra, resim formatına yani fotoğraf formatına dönüştüreceksiniz. Bunun için cep telefonlarınızın kameralarını kullanabilirsiniz. Tabletlerin kameralarını kullanabilirsiniz. Bilgisayarlarınızın kameralarını kullanabilirsiniz. Webcam gibi bir donanıma sahip iseniz, bu tip bir donanımı da kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu ve benzer cihazlar ile ikametgah belgesinin fotoğrafını çekip, resim formatına dönüştüreceksiniz.

Çektiğiniz resim üzerinde oynama yapmayacaksınız, büyütme, küçültme, karalama, karartma ve benzeri özellikleri kullanmayacaksınız. Orijinal resim olacaktır. Özellikle adresin ve isim, soy isim bilgisinin görünmesini sağlayacaksınız. Bunu elektronik posta aracılığı ile müşteri hizmetleri ile göndereceksiniz. Müşteri hizmetlerini elektronik posta gönderirken, kayıt esnasında vermiş olduğunuz size ait yani kullanıcıya ait elektronik posta adresini kullanacaksınız. İkametgah belgesi gönderim işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

Mudobet İkametgah Belgesini Göndermez İsem Ne Olur?

Mudobet ikametgah istiyor mu? Sorusu cevaplanmıştır. Nasıl göndereceğiniz ve neden göndereceğiniz hakkında bilgi verilmiştir. Peki talep gelmesi halinde, mudobet ikametgah belgesini göndermez isem ne olur? Sizlere verilen süre içerisinde göndermez iseniz öncelikli olarak, hesabınız askıya alınacaktır, hesap dondurma işlemi yapılacaktır.

Hemen üyelik iptalinin yapılması gibi bir durum söz konusu olmaz. Mudobet Üyelik geçerlidir ancak, kullanıma kapatılacaktır. Yeniden bir elektronik posta alırsınız, yeniden bir süre ile karşılaşırsınız. Bu süre içerisinde yukarıda bahsedilen şekli ile belgeyi hazırlayıp göndermeniz gerekmektedir. Tekrar verilen süre içerisinde belge göndermez iseniz, birden fazla hesap anlayışı devreye gelecektir. Buna istinaden, üyelik iptal işleminin yapılması gibi bir durum ortaya çıkacaktır.

Leave a Reply