Mudobet Canlı Tombala Kullanım Şartları

mudobet

Mudobet canlı tombala kullanım şartları anlayışına bakıldığında, belirli bir sistemden ya da düzenden bahsedildiğini göreceksiniz. Elbette tombala oyun kuralları dahilinde hareket edilmektedir, elbette bu oyun için belirlenmiş özel kurallarda bulunmaktadır. Bir canlı tombala çekilişine katılım sağlamak istiyor olabilirsiniz, online tombala oynayıp, para kazanma şansını elde etmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Bu durumda aşağıda belirtilen kurallara göre hareket edeceksiniz. Oyun kuralları ve kullanım kuralları açıktır.

Mudobet Tombala Kullanım Şartları

Mudobet canlı tombala kullanım şartları belirlidir. Herkesin bu kurallara yani mudobet tombala kullanım şartları olarak ifade edilen yazılı maddelere uygun davranması gerekecektir. Bahse konu kuralları sizler için birkaç madde ile özetleyebiliriz. Önce 18 yaşında ya da üzerinde olup hesap açacaksınız. Daha sonra tombala oynamak için gerçek paralı oyun anlayışına istinaden, hesabınıza para yatıracaksınız. Canlı tombala başlama saatleri belirlidir.

Bu tombala çekilişlerine katılmak için kart satın almanız gerekmektedir. Satın alacağınız kartlar ile birlikte, canlı tombala çekilişlerinde yer alacaksınız. Satın almış olduğunuz kartlar sadece sıradaki canlı tombala çekilişleri için kullanılacaktır. Kazanmanız ya da kaybetmeniz önemli değildir. Sırada bulunan canlı tombala çekilişi için, satın aldığınız kart kazansa da, kaybetse de bir sonraki tombala çekilişlerinde kullanamazsınız. Bu basit kurallara uygun davranmanız yeterlidir.

Mudobet Tombala Oyun Kuralları

Mudobet canlı tombala kullanım şartları kısaca anlatılmıştır. Gelelim bu oyunu oynama kurallarına. Mudobet tombala oyun kuralları açıktır. Şartları sağladıktan sonra, kurallar dahilinde oyun oynayacaksınız. Tombala kartı satın almanız gerekecektir. Tombala kartı satın almak için gerçek oyun anlayışına istinaden, hesabınızda para bulunmalıdır. Tombala kartı satın alma konusunda sayı açısından herhangi bir sınırlama yoktur.

Bir tombala çekilişinde, dilediğiniz kadar tombala kartı satın alıp yer alabilirsiniz. Satın alacağınız tombala kartlarının minimum değeri 3 Türk Lirasıdır, maksimum değeri 100 Türk Lirasıdır. 5, 10 ve 20 50 Türk lirası değerlerde tombala kartları da bulunmaktadır. Satın aldığınız her tombala kartında, klasik tombala oyununda olduğu gibi 3 adet yatay sıra bulunmaktadır. Her bir yatay sırada 5 adet rakam bulunmaktadır. Bir tombala kartında toplamda 15 adet rakam bulunmaktadır. İkramiye seçenekleri aşağıda anlatılmıştır. Kurpiyer tarafından küre içerisinden toplar çekilmekte, üzerinde numara yazılı toplar çekilmektedir. Canlı çekiliş yapılmaktadır.

Çekilen top ekranlara gösterilmektedir. Kurpiyer tarafından okunmaktadır. Kullanıcılar çıkan numaraları kendi kartlarına iki farklı yöntem ile işaretleyebilir. İsteyenler otomatik işaretleme seçeneğini tercih eder, isteyenler manuel olarak kendileri, tombala heyecanını daha fazla yaşamak amacıyla çıkan numaraları karta işaretleyebilir. Oyunun oynama kuralları bu şekildedir.

Mudobet Tombala Kazanç Seçenekleri

Mudobet tombala kazanç seçenekleri konusunda, bildiğiniz standart tombala oyunu kuralları geçerli olacaktır. Bir tombala oyununda 4 adet farklı ikramiye gündeme gelmektedir. Yatay ilk sırayı tamamlayan oyuncu 1. çinko yapacaktır ve ikramiye alacaktır.

Yatay ilk sıra ile birlikte, ikinci sırayı tamamlayan kullanıcı 2. çinko yapacaktır ve ikramiye alacaktır. Yatay üç sırayı da diğer oyunculardan önce tamamlayan kullanıcı, 3. çinko yapacak ve ikramiye alacaktır. Tek bir tombala kartında aynı kullanıcı tarafından hem 1. Çinko, hem 2. Çinko, hem de tombala yapılır ise bu durumda 4. ikramiye alınacaktır. 4 ikramiye tulum olarak ifade edilmiştir.

Mudobet Tombala Mobil Oynanır mı?

Mudobet canlı tombala kullanım şartları ikramiye seçenekleri ve tombala kartları hakkında bilgi verilmiştir. Bu sitenin tombala oyununu, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar üzerinden 7 gün, 24 saat boyunca oynayabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yoktur. Canlı oyun masaları güvenli ve denetlenen bir şekilde karşınıza çıkarılmıştır.

Peki mudobet tombala mobil oynanır mı? Mudobet sitesinin mobil versiyonu ve mobil programı bulunmaktadır. İsteyenler program indirim, kurulum işlemini yapabilir. Program üzerinden mudobet giriş işlemini gerçekleştirebilir. Buradan tombala oyun seçeneklerine katılım sağlayabilir. İsteyen yani program indirmek ve kurmak istemeyen herkes, mudobet mobil versiyonu ile siteyi açabilir.

Bu durumda cep telefonları açılacak, internet bağlantısı açılacak ve internet sağlayıcı ekranlara getirilecektir. Buradan hesaba, hesaptan tombala oyun seçeneğine giriş yapılacaktır. Bu uygulamanın adı ise, mobil versiyon olarak tanımlanmıştır. Mobil versiyonunda tercih edilmesi mümkündür. Bu uygulama ya da sistemler sayesinde, her zaman ve her yerden canlı tombala çekilişlerine katılım sağlama şansına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Leave a Reply